ПРОФЕСІЙНИЙ ВІДЕО ПРОДАКШН
КОМАНДА
JT-PRODUCTION
Ми - спрацьована команда професіоналів
Ми вирішуємо питання клієнтів, як свої. Для нас важливі не тільки терміни отримання результату, а й мінімум зайвих зусиль з боку клієнта.
Ми дійсно любимо те, що ми робимо. Своє натхнення ми черпаємо в бажанні пишатися нашою роботою.
Наші клієнти - це наші друзі і партнери. Ми не навантажуємо Вас технічними подробицями і завжди знаходимо рішення.
Оперативна команда
Пристрасть до результату
Партнерство
Наше завдання - зняти кращий матеріал без зайвих витрат часу та матеріалів. Ми не вважаємо кошториси "з голови".
Ми обожнюємо вигадувати! Серед нас є і фантазери, і здорові критики, які оцінюють ідеї на життєздатність. Сперечаємося завжди :)
Ми беремося за термінові проекти з упевненістю в їх своєчасному виконанні.
Оптимальні бюджети
Креативність
Термінові проекти
У що ми віримо
Ми - спрацьована команда професіоналів, які пройшли разом не один проект. Ми можемо повністю покластися один на одного в рішенні всіх завдань.

Julia Rudenko
Вона здається прекрасною, усміхненою дівчиною ... Та, так і є, тільки дівчина зовні, всередині вона "Левиця своєї справи".
Для неї немає нічого неможливого! Зібрати не збиране, переграти, то, що до цього ніхто не робив, в загальному йти за планом, йти не боячись, а головне в результат та із задоволенням - це саме про неї.

З любов'ю, Руденко Юлія, маркетолог, клієнт, товариш.
КУ мене немає слів, щоб описати цю людину. Він - геній! Без перебільшень. Він вміє все, і навіть більше. Другого такого немає, а шкода, ми з ним часом, хочемо його клонувати, це в планах ☺

Я сміливо довіряю йому проекти. Один момент буває, у нього завжди дуже багато роботи! Але таймінги - наше все, і за довгі роки спільної роботи ми відточили всі дрібниці.


Спасибі, що ти є, я не знаю, як я без тебе. Крапка.
General Producer in JT-production
Із Льошею познайомилася 12 років тому, і тоді зрозуміла, що наша дружба надовго. Так, ми дружимо. За цей час у Льоші з'явилися 2-е янголят, яких він дуже чекав, ми багато разом пережили, змінилося багато чого, але, пунктуальність, старанність, креативність, можливість впоратися найскладнішим завданням ... все залишилося в нашому Льоші.

Люблю тебе.
Про команду з любов'ю
Brand manager Client
Julia Titarenko
Julia Titarenko
General Producer in JT-production
Volodya Dovbnya
Art Director
Alexey Evdokimenko

Sound engineer, Music composer
General Producer in JT-production
Julia Titarenko
Молодий, пустотливий, креативний, гнучкий та оперативний, працьовитий, хоче вчитися! І вчиться! Думаю, що виростимо собі ще одного оператора :)

"Завжди готовий!" - ось наш Микита :)
General Producer in JT-production
Julia Titarenko
Nikita Backstage
Backstage Photographer
Він же, Діма, але всі знають його, як Митю.
Митя - це постановочні ролики, коли іскри від болгарки в рапіді в камеру, і коли він не боїться на цьому возі летіти під ці іскри, і тільки одного боїться: "хоч би лінзи не спалити, Юль".
Коли Митя за камерою, найскладніші зйомки стають найлегшими. Кожен кадр стверджує з режисером, іта відстоює свою думку гідно. У кожен проект занурюється з головою.
Митя - рекламні ролики будь-якої складності, Митя - це кіно, Митя-кліпи.
Митя - це наша спільна любов.

Багато років разом, багато змін разом. Будь!
Dmitry Koptilny
Video Operator (DoP)
General Producer in JT-production
Julia Titarenko
Її прізвище говорить про все. А ще: за ніч побудувати на СТО майстерню, в якій стоїть ялинка з пляшок (280 штук), 25 осіб на майданчику в 8.00 розворот, і все є! Локація готова, у клієнтів немає зауважень!

А ще, Маша найдобріша дівчинка на планеті, у неї завжди гарний настрій, і немає проблем. Завжди ручка з собою та блокнот, завжди вона готова писати, навіть якщо сценарій за вечір поміняли 4 рази, а знімаємо завтра (і таке буває)

"Маша, ця стіна порожньо ... треба її заповнити", 1 хвилина на роздуми, і через годину коштує 4мХ4м інсталяція, яку після зміни руки не підіймаються розбирати, така вона гарна. Ну ... і багато іншого чарівництва. Ти назавжди в моєму серці та нашій команді☺

Люблю тебе!
General Producer in JT-production
Julia Titarenko
Masha_Pravdivaya
Production designer
Коли стоїть завдання від клієнта:
"Юля, ось відео, ми не знаємо, як воно у нас з'явилося, та хто його знімав ... але треба дуже красиво змонтувати!"
Оля дуже красиво монтує :) І це, правда, дуже красиво!

Оперативна, завжди "жива". А ще, Оля, мама 3-х дітей, лабрадора Бакса, черепахи і кішки. Ну, і прекрасна дружина свого чоловіка Вови (він же Режисер :) Я клянусь, не розумію, коли вона встигає це робити ☺
Olga Zolotar
Film editor
General Producer in JT-production
Julia Titarenko
Зв'яжіться з нами.
Ми з задоволенням обговоримо ваші завдання, проведемо консультацію, складемо кошторис та з радістю втілимо проект у життя :)
підписатися