ПРОФЕСІЙНИЙ ВІДЕО ПРОДАКШН
О JT-PRODUCTION
Наша місія працювати з любов'ю для досягнення максимального результату.
JT production- продакшн студія повного циклу, створена однойменною Julia Titarenko на базі студії Babich-design в 2008 році.
У 2008 році Babich-Design пішов з головою в кіновиробництво, а я, Julia, взяла в управління розробку комерційних проектів.

Зйомки реклами - це те, чим ми займаємося все своє свідоме життя. При роботі з клієнтом ми, в першу чергу, запитуємо - чим ми можемо бути корисні? На час роботи, стаємо частиною команди замовника, присвячуємо 100% свого часу і, як правило, добиваємося результату. Часто стаємо друзями та дружимо сім'ями.

За час роботи ми відмоделили, заанімували, відзняли, змонтували, відкольорували, озвучили, написали музику, джингли, копірайт, вірші, пісні, кліпи, ролики, фільми, для багатьох, вже наших друзів, ТМ «Хортиця», ТМ «Руна», ТМ «Медовуха», ТМ «Епіцентр», ТМ «Ореанда», ТМ «Prime - такий, як ти!», ТМ Житник », ТМ« Козацька Рада »ТМ« Shustoff »ТМ« Первак », ТМ« Байка - чув ? » ТМ «Алло», ТМ «Ятрань», «одягли» центральні телеканали в красиві обкладинки ТВ «НТН», ТВ «Київ», 2 + 2.
Пишіть, телефонуйте нам! Ми раді новим знайомствам :)
Метод JT
Наша команда оригінальних копірайтерів, художників, режисерів та операторів, smm менеджерів, розробників тут, що б спростити будь-які складності Вашого проекту.

Ми орієнтовані на майбутнє та аудиторію в усьому, що робимо: креативна стратегія, ідеї, створення проектів та їх ведення. Ви можете співпрацювати з JT-production на будь-якому етапі свого проекту, від моменту народження креативної концепції, до безпосередньої необхідності зйомки та монтажу.


Ми Слухаємо: ми впевнені, що розуміємо, чого ви хочете досягти, в ширшому розумінні процесу. Ми ставимо питання, багато питань. Ми розробляємо креативні ідеї, які добре вивчені та життєздатні: концепції, трітмент, дизайн, все це ми переживаємо разом з Вами.


Зв'яжіться з нами, якщо у Вас є поки тільки Ідея, яка вимагає подальшого творчого розвитку. Ми допоможемо втілити її в життя :)
Індустрія творчості рухається швидко, і послуги, яких потребують наші клієнти, розвиваються. Ми тримаємо руку на пульсі ринку і працюємо на випередження, освоюючи сучасні технології і техніку.
Цікаво співпрацювати
Julia Titarenko
General Producer in JT-production
Принцип JT
Турбота про комфорт клієнта починається ще до старту проекту, триває під час зйомок, та не закінчується навіть після здачі проекту в ефір.
Атмосфера, яка панує на зйомках, безпосередньо впливає на результат. Злагоджена робота команди, прагнення зробити все на вищому рівні - наша візитна картка.
Наші клієнти - це наші друзі, тому ми тільки розширюємо коло наших клієнтів, нам легко працювати на кожному етапі, так як ми завжди глибоко вдаємося в матеріал.
Ми вирішуємо питання клієнтів, як свої. Для нас важливі не тільки терміни отримання результату, а й мінімум зайвих зусиль з боку клієнта.
Ми дійсно любимо те, що ми робимо. Своє натхнення ми черпаємо в бажанні пишатися нашою роботою.
Наші клієнти - це наші друзі і партнери. Ми не навантажуємо Вас технічними подробицями і завжди знаходимо рішення.
Оперативна команда
Пристрасть до результату
Партнерство
Наше завдання - зняти кращий матеріал без зайвих витрат часу та матеріалів. Ми не вважаємо кошториси "з голови".
Ми обожнюємо вигадувати! Серед нас є і фантазери, і здорові критики, які оцінюють ідеї на життєздатність. Сперечаємося завжди :)
Ми беремося за термінові проекти з упевненістю в їх своєчасному виконанні.
Оптимальні бюджети
Креативність
Термінові проекти
У що ми віримо
Ми - спрацьована команда професіоналів, які пройшли разом не один проект. Ми можемо повністю покластися один на одного в рішенні всіх завдань.

Julia Rudenko
Вона здається прекрасною, усміхненою дівчиною ... Та, так і є, тільки дівчина зовні, всередині вона "Левиця своєї справи".
Для неї немає нічого неможливого! Зібрати не збиране, переграти, то, що до цього ніхто не робив, в загальному йти за планом, йти не боячись, а головне в результат та із задоволенням - це саме про неї.

З любов'ю, Руденко Юлія, маркетолог, клієнт, товариш.
КУ мене немає слів, щоб описати цю людину. Він - геній! Без перебільшень. Він вміє все, і навіть більше. Другого такого немає, а шкода, ми з ним часом, хочемо його клонувати, це в планах ☺

Я сміливо довіряю йому проекти. Один момент буває, у нього завжди дуже багато роботи! Але таймінги - наше все, і за довгі роки спільної роботи ми відточили всі дрібниці.


Спасибі, що ти є, я не знаю, як я без тебе. Крапка.
General Producer in JT-production
Із Льошею познайомилася 12 років тому, і тоді зрозуміла, що наша дружба надовго. Так, ми дружимо. За цей час у Льоші з'явилися 2-е янголят, яких він дуже чекав, ми багато разом пережили, змінилося багато чого, але, пунктуальність, старанність, креативність, можливість впоратися найскладнішим завданням ... все залишилося в нашому Льоші.

Люблю тебе.
Про команду з любов'ю
Brand manager Client
Julia Titarenko
Julia Titarenko
General Producer in JT-production
Volodya Dovbnya
Art Director
Alexey Evdokimenko

Sound engineer, Music composer
General Producer in JT-production
Julia Titarenko
Молодий, пустотливий, креативний, гнучкий та оперативний, працьовитий, хоче вчитися! І вчиться! Думаю, що виростимо собі ще одного оператора :)

"Завжди готовий!" - ось наш Микита :)
General Producer in JT-production
Julia Titarenko
Nikita Backstage
Backstage Photographer
Він же, Діма, але всі знають його, як Митю.
Митя - це постановочні ролики, коли іскри від болгарки в рапіді в камеру, і коли він не боїться на цьому возі летіти під ці іскри, і тільки одного боїться: "хоч би лінзи не спалити, Юль".
Коли Митя за камерою, найскладніші зйомки стають найлегшими. Кожен кадр стверджує з режисером, іта відстоює свою думку гідно. У кожен проект занурюється з головою.
Митя - рекламні ролики будь-якої складності, Митя - це кіно, Митя-кліпи.
Митя - це наша спільна любов.

Багато років разом, багато змін разом. Будь!
Dmitry Koptilny
Video Operator (DoP)
General Producer in JT-production
Julia Titarenko
Її прізвище говорить про все. А ще: за ніч побудувати на СТО майстерню, в якій стоїть ялинка з пляшок (280 штук), 25 осіб на майданчику в 8.00 розворот, і все є! Локація готова, у клієнтів немає зауважень!

А ще, Маша найдобріша дівчинка на планеті, у неї завжди гарний настрій, і немає проблем. Завжди ручка з собою та блокнот, завжди вона готова писати, навіть якщо сценарій за вечір поміняли 4 рази, а знімаємо завтра (і таке буває)

"Маша, ця стіна порожньо ... треба її заповнити", 1 хвилина на роздуми, і через годину коштує 4мХ4м інсталяція, яку після зміни руки не підіймаються розбирати, така вона гарна. Ну ... і багато іншого чарівництва. Ти назавжди в моєму серці та нашій команді☺

Люблю тебе!
General Producer in JT-production
Julia Titarenko
Masha_Pravdivaya
Production designer
Коли стоїть завдання від клієнта:
"Юля, ось відео, ми не знаємо, як воно у нас з'явилося, та хто його знімав ... але треба дуже красиво змонтувати!"
Оля дуже красиво монтує :) І це, правда, дуже красиво!

Оперативна, завжди "жива". А ще, Оля, мама 3-х дітей, лабрадора Бакса, черепахи і кішки. Ну, і прекрасна дружина свого чоловіка Вови (він же Режисер :) Я клянусь, не розумію, коли вона встигає це робити ☺
Olga Zolotar
Film editor
General Producer in JT-production
Julia Titarenko
підписатися